საცხოვრებელი ადგილი საქართველოს სსრ, ყორღანოვის ქ. #7ა
ნასამართლობა 1933-1934 წლებში მიცემულ იქნა პასუხისგებაში კონტრრევოლუციური მავნებლური ორგანიზაციის ხელმძღვანელობისთვის. მიესაჯა გადასახლება საკონცენტრაციო ბანაკში 10 წლის ვადით. ცენტრალური აღმასკომის მიერ განთავისუფლებულ იქნა.
დაპატიმრების თარიღი 12.06.1937
სხდომის თარიღი 13.09.1937
მონაწილეობდნენ
დანაშაულის ხასიათი _ კონტრრევოლუციური მავნებლური საქმიანობა. დაპატიმრებულ იქნა 12.06-1937 წ. სამტრედიის რაიგანყოფილების მიერ. მოთავსებულ იქნა კომენდატურაში 13.06-1937-დან.
მუხლი 58-1-a, 58-8, 58-9, 58-10, 58-11
დახვრეტის თარიღი 14.09.1937
1933 წელს გარიცხეს პარტიიდან კონტრრევოლუციური მავნებლური საქმიანობისთვის. სსრკ უზენაესი სასამართლოს სამხედრო კოლეგიის 29.12-1956 წლის განჩინებით 4н-023478/56 საქმე შეწყდეს დანაშაულის ნიშნების არარსებობის გამო.

Место проживания Грузинская ССР, ул. Корганова №7/а
Судимость В 1933-1934 привлекли, как руководителя контрреволюционной вредительской организации.Приговорён к высылке в концентрационный лагерь на 10 лет. Постановлением ЦИК освобождён.
Дата ареста 12.06.1937
Дата заседания 13.09.1937
Характер обввинения : контрреволюционная вредительская работа. Арестован 12/06-1937 г. Самтредской РО. Содержался в комендатуре с 13/06-1937 г. Осуждён 13/09-1937 г. выездной сессией Военной коллегии верховного суда СССР к ВМН - растрелу. Приговор приведён в исполнение 14/09-1937 г.
Статья 58-1-a, 58-8, 58-9, 58-10, 58-11
Дата расстрела 14.09.1937
Был исключён из партии в 1933 за проведение контрреволюционной вредительской работы. Определением Военной коллегии Верховного суда СССР от 29/12-1956 г. №4н- 023478/56 дело прекращенно за отсутствием состава преступления.