დაბადების თარიღი 1883
სამუშაო ადგილი საქართველოს სახელმწიფო გეგმის კონსულტანტი. წარსულში ამიერკავკასიის სახელმწიფო გეგმის სექტორის უფროსი.სპეციალობით - ინჟინერ-მშენებელი
დაპატიმრების თარიღი 02.08.1937
სხდომის თარიღი 04.10.1937
საგამოძიებო საქმე № 9813. დანაშაულის ხასიათი: --"--. დააპატიმრა 02/08-1937 წელს.სსრკ-ს უზენაესი სასამართლოს სამხედრო კოლეგიის გამსვლელმა სესიამ. 1937 წლის გადაწყვეტილებით მიესაჯა სასჯელის უმაღლესი ზომა – დახვრეტა. განაჩენი აღსრულდა 05/10-1937 წელს.
დახვრეტის თარიღი 05.10.1937
ქალიშვილს განუცხადეს, რომ გარდაიცვალა 05/10-1937 წელს. სსრკ-ს უზენაესი სასამართლოს სამხედრო კოლეგიის 23/03-1959 წლის № 3/4н-4434/59 გადაწყვეტილებით, საქმე შეწყდა დანაშაულის ნიშნების არარსებობის გამო.

Место проживания Грузинская ССР, ул. Вашлованская №6
Место работы Консультант Госплана Грузии. Ранее председатель сектора Закавказского Госплана. Специальность - инженер-сторитель.
Дата ареста 02.08.1937
Дата заседания 04.10.1937
сл. д. № 9813. Характер преступления: --"--. Аерстован 02/08-1937 г. Постановлением вездной сессии Военной коллегии Верховного суда ССР 1937 г.: к ВМН. Приговор приведен в исполнение 05/10-1937 г.
Дата расстрела 05.10.1937
Дочери объявлено, что умер 05/10-1937 г. Определением ВК В/суда Гр. ССР от 23/03-1959 г. № 3/4н-4434/59 дело прекращено за отсутствием состава преступления. Подпись, 15/07-1959 г.