დაბადების თარიღი 1896
სამუშაო ადგილი დაპატიმრებამდე - ქალაქ ბაქოს აღმასრულებელი კომიტეტის მთავარი სავაჭრო განყოფილების საქართველოს ქვეგანყოფილების მთავარი ბუღალტერი. წარსულში კულარის ცხენსაშენის საცხენოსნო ნაწილის უფროსი.
ნასამართლობა დაპატიმრებული იყო 25.04.1933 წელს, საბჭოთა ხელისუფლების წინააღმდეგ აგიტაციის ბრალდებით. გათავისუფლდა 19.05.1933 წელს.
დაპატიმრების თარიღი 25.10.1937
რომ კავშირი ჰქონდა კ/რ დივერსიულ-მავნებლურ ორგანიზაციასთან საქართველოს ცხენსაშენში. ამ ორგანიზაციის დავალებით ეწეოდა მავნებლურ საქმიანობას, რომელიც მიმართული იყო საქართველოში ცხენის ნაშენის შემცირებისაკენ.
სხვა წყაროს თანახმად, დაიბადა ყარსის ოლქში. მეფისა არმიის ყოფილი ოფიცერი, მენშევიკთა არმიის უფროსი ლეიტენანტი. მოათავსეს თბილისის ციხეში. ამიერკავკასიის სამხედრო ოლქის სამხედრო ტრიბუნალის 22.05.1956 წლის განჩინებით # 1024/н, სამეულის გადაწყვეტილება გაუქმებულია და საქმე შეწყვეტილია დანაშაულის შემადგენლობის არარსებობის გამო. ნათესავებს განუცხადეს, რომ მიესაჯა 10 წლით თავისუფლების აღკვეთა შრომა-გასწორების ბანაკში და პატიმრობაში გარდაიცვალა გულის სისუსტით 12.12.1943 წელს.

ул. Закфедерации № 16 Г. Тбилиси |
| Место работы | До ареста главный бухгалтер грузинского отделения Бакторга (Главного управления торговли Бакинского горисполкома). Бывший начальник конной части Кулларского конного завода. Зоотехник. |
| Судимость | Арестовывался в 25.04.1933 г. по обвинению в агитации против советской власти. Освобожден 19.05.1933 г. | |
| Дата ареста | 25.10.1937 | |
| Дата заседания | 17.01.1938 | |
| Докладчик | Докладчик: Амирзадгулян | |
| Участвовали | Председатель – Кобулов, члены: Церетели, Талахадзе, секретарь - Морозов. |
в принадлежности к контр-революционной диверсионно-вредительской организации в области коневодства Грузии, по заданиям которой проводил вредительскую работу, направленную к снижению породности конского поголовья Грузии.
| Дата расстрела | 20.01.1938 |
По сведениям из другого источника, родился в Карской области. Бывший офицер царской армии. Служил в меньшевистской армии старшим лейтенантом. Содержался в Тбилисской тюрьме. Определением № 1024/н Военного трибунала ЗакВО от 22.05.1956 г. решение Тройки отменить и дело прекратить за отсутствием состава преступления. Объявлено, что был осужден на 10 лет и умер 12.12.1943 г. от упадка сердечной деятельности.